Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz C 220

€7,400
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Merces c class 2011 i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar gati per targim,motorri 2.2,makina esht full,sendilje me memorie ngrohje sensor parkimi kamer parkimi navi i madh me sistem audio harman kardon,pasqyra me palosje,disqe 18 amg te gjer prapa,drika me kseno bi kseno baxho,tambure amg me ajrosje lok amg fabrike,dy celsa dhe liber sherbimesh

Support Ukraine