Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz C 220

€9,350
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 300000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

What’s app se Jam Jashte
Mercedes-Benz Classi C
Viti 2011
Kilometra te pershkruara qe nga fabrika 330000
Motorri 220 Cdi 170 Hp
Style AMG brenda dhe jashte
Fener dhe Stopa LED
Goma Te Reja Michelin
Sallon Lekure Ngjyre te Zeze
Sedilje Elektrike Me ngrohje dhe memorie
Kroskot me rimeso druri
Navigator
Radio Cd Player Bluetooth Aux
Timon multifunksional
Pilot Automatik
Limitator Shpejtesie
Cruise Control
Sensor Parkimi
Kamera Parkimi
Pasqyra me palosje dhe me ngrohje
Opsione te tjera e mund t shikohen nga afer
Makina e targuar mund ta merni per kontrroll
Letrra Shqiptare
Cmimi 9350€

  • 067Show phone
  • Durres
  • 1 September 2023
Support Ukraine