Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz C 220

€9,350
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 300000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

What’s app se Jam Jashte
Mercedes-Benz Classi C
Viti 2011
Kilometra te pershkruara qe nga fabrika 330000
Motorri 220 Cdi 170 Hp
Style AMG brenda dhe jashte
Fener dhe Stopa LED
Goma Te Reja Michelin
Sallon Lekure Ngjyre te Zeze
Sedilje Elektrike Me ngrohje dhe memorie
Kroskot me rimeso druri
Navigator
Radio Cd Player Bluetooth Aux
Timon multifunksional
Pilot Automatik
Limitator Shpejtesie
Cruise Control
Sensor Parkimi
Kamera Parkimi
Pasqyra me palosje dhe me ngrohje
Opsione te tjera e mund t shikohen nga afer
Makina e targuar mund ta merni per kontrroll
Letrra Shqiptare
Cmimi 9350€

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 1 Shtator 2023
Support Ukraine