Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz C 220

€7,300
6 photos
Body: Pickup
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

✔️Mercedes benz
✔️C220
✔️viti 2010
✔️Motorr :2145 CC
✔️klima tronic ,
✔️pasqyrat me palosje
✔️195mij kilometra
✔️pilot Automatik
✔️ Makina eshte ne gjendje shume te mire, Motorrike dhe xhenerike
✔️ Cmimi 7300€ i diskutushem

instagram:  auto__cimi

  • 068Show phone
  • Fier
  • 17 March 2023
Support Ukraine