Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz C 220

€7,300
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

✔️Mercedes benz
✔️C220
✔️viti 2010
✔️Motorr :2145 CC
✔️klima tronic ,
✔️pasqyrat me palosje
✔️195mij kilometra
✔️pilot Automatik
✔️ Makina eshte ne gjendje shume te mire, Motorrike dhe xhenerike
✔️ Cmimi 7300€ i diskutushem

instagram:  auto__cimi

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 17 Mars 2023
Support Ukraine