Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Mercedes-Benz C 220

€6,300
2009' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2009' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2009' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2009' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2009' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2009' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shes Mercedes C220 2009 ne gjendje shume te mire xhenerike dhe estetike. Makina ka 235,000km dhe eshte mbajtur me kujdes ne familje.
Kush interesohet te me kontaktoje tek.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 2 September 2023
Support Ukraine