Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz C 220

€6,300
2009' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2009' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2009' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2009' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2009' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2009' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shes Mercedes C220 2009 ne gjendje shume te mire xhenerike dhe estetike. Makina ka 235,000km dhe eshte mbajtur me kujdes ne familje.
Kush interesohet te me kontaktoje tek.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 2 Shtator 2023
Support Ukraine