2008' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos

2008' Mercedes-Benz C 220

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€6,499
Published 1 May 2024ID: WSTah9

Information from the owner

Body: Hatchback
Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2008' Mercedes-Benz C 220

Sa po kame importuar nga zvicra nje Mercedes C klass ne gjendje shume korrekte motorrike dhe xhenerike , makina ka nje nga motorret mete mire te Mercedes , me zhinxhire para , makina eshte e cdoganuar e gacme per ta targuar , mundet ta kontrrolloni ku te deshironi , fotot qe shikoni jane ne zvicer , disqe me goma te reja ,ka fenere bi-xenon , ka sensor parkimi para/mbrapa , ka navikator sistem , ngrihese sendiljesh , klima me ekran para dhe mbrapa me ekran , bagazh me butona , avantgarde model , makina eshte me te gjitha opsionet , per me shime ju lutem telefononi ,
Pa gervishje pa aksidet Leje zvicerane , viti ne leje 09/2008

Support Ukraine