2008' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto

2008' Mercedes-Benz C 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,499
Publikuar 1 Maj 2024ID: WSTah9

Information from the owner

Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2008' Mercedes-Benz C 220

Sa po kame importuar nga zvicra nje Mercedes C klass ne gjendje shume korrekte motorrike dhe xhenerike , makina ka nje nga motorret mete mire te Mercedes , me zhinxhire para , makina eshte e cdoganuar e gacme per ta targuar , mundet ta kontrrolloni ku te deshironi , fotot qe shikoni jane ne zvicer , disqe me goma te reja ,ka fenere bi-xenon , ka sensor parkimi para/mbrapa , ka navikator sistem , ngrihese sendiljesh , klima me ekran para dhe mbrapa me ekran , bagazh me butona , avantgarde model , makina eshte me te gjitha opsionet , per me shime ju lutem telefononi ,
Pa gervishje pa aksidet Leje zvicerane , viti ne leje 09/2008

Support Ukraine