Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz C 220

€8,500
6 photos
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

8500€ MERCEDES BENZ C220 DIZEL “.MAKINA ESHTE VITI 2008 POR KA LUK ORIGJINAL TE 2012DHE KA 233KM ORIGJINALE.VESHJEN BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES.MARSHA NE TIMON F1.XHAMAT TE ZINJ MBRAPA ME

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 23 April 2022