Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz C 220

€8,500
6 foto
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

8500€ MERCEDES BENZ C220 DIZEL “.MAKINA ESHTE VITI 2008 POR KA LUK ORIGJINAL TE 2012DHE KA 233KM ORIGJINALE.VESHJEN BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES.MARSHA NE TIMON F1.XHAMAT TE ZINJ MBRAPA ME

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 23 Prill 2022