Report This Ad!
Bookmark This

2008' Mercedes-Benz C 220

€7,300
  • 2008 Mercedes-Benz C 220 in Berat, Albania
  • 2008 Mercedes-Benz C 220 in Berat, Albania - 2
  • 2008 Mercedes-Benz C 220 in Berat, Albania - 3
Body: MiniVan
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet MERCEDES C220 VITI 2008, avangard,, KAMBIO AUTOMATIK -204. Mij KM - LOOK AMG , sportedision, TAVAN PANORAMIK -SENSOR PARKIMI - NAVIGATOR I MADH - GPS - BLUETOOTH - AUX - TIMON AMG F1 +/- MARSHAT NE TIMON SHERBIMET TE BERA NE KOHE, NE GJENDJE PERFEKTE NGA ANA ESTETIKE MOTORRIKE DHE XHENERIKE NUK KA NEVOJ PER ASGJE MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI cmimi 7300ero, numri kontaktit

  • 068Show phone
  • Berat
  • 2 September 2021