Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz C 220

€7,300
  • 2008 Mercedes-Benz C 220 në Berat, Shqipëri
  • 2008 Mercedes-Benz C 220 në Berat, Shqipëri - 2
  • 2008 Mercedes-Benz C 220 në Berat, Shqipëri - 3
Trupi: Mikrobus
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet MERCEDES C220 VITI 2008, avangard,, KAMBIO AUTOMATIK -204. Mij KM - LOOK AMG , sportedision, TAVAN PANORAMIK -SENSOR PARKIMI - NAVIGATOR I MADH - GPS - BLUETOOTH - AUX - TIMON AMG F1 +/- MARSHAT NE TIMON SHERBIMET TE BERA NE KOHE, NE GJENDJE PERFEKTE NGA ANA ESTETIKE MOTORRIKE DHE XHENERIKE NUK KA NEVOJ PER ASGJE MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI cmimi 7300ero, numri kontaktit

  • 068Tregoni telefonin
  • Berat
  • 2 Shtator 2021