Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz C 220

€6,500
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHES MERCEDS-BENZ C KLAS 2,2 AUTOMAT, NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE, VITI 2007, MOTORR EVO, SENSOR PARA DHE PAS ORIGJINALE, BAXHA XHAMI ELEKTRIKE, SEDILJE ME NGROHJE, NAVI I MADH, AC, AIRBEG, ABS, SPORT EDICION, FENERE KSENON BIKSENON, 2 ÇELESA ORIGJINALE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, ME LETRA TE PAGUARA PER NJE VIT. MUNDESI NDERRIMI VETEM ME VW TIGUAN AUTOMAT.

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 29 July 2022
Support Ukraine