Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz C 220

€6,500
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHES MERCEDS-BENZ C KLAS 2,2 AUTOMAT, NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE, VITI 2007, MOTORR EVO, SENSOR PARA DHE PAS ORIGJINALE, BAXHA XHAMI ELEKTRIKE, SEDILJE ME NGROHJE, NAVI I MADH, AC, AIRBEG, ABS, SPORT EDICION, FENERE KSENON BIKSENON, 2 ÇELESA ORIGJINALE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, ME LETRA TE PAGUARA PER NJE VIT. MUNDESI NDERRIMI VETEM ME VW TIGUAN AUTOMAT.

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 29 Korrik 2022
Support Ukraine