Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz C 220

€5,500
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Mercedes Benz C220 CDI Sport Edition, viti 2007, automat, 230 mije kilometra origjinale, baxha xhami elektrike, sedilje lekure me ngrohje, fener kseno, limitator shpejtesie, 2 celsa origjinal me letra te paguar ne nentor per 2 vite, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove.
Cmimi: 5500€

  • 069Show phone
  • Fier
  • 16 March 2023
Support Ukraine