Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz C 220

€5,500
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto
I skaduar
1 vit, 1 muaj më parë
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Mercedes Benz C220 CDI Sport Edition, viti 2007, automat, 230 mije kilometra origjinale, baxha xhami elektrike, sedilje lekure me ngrohje, fener kseno, limitator shpejtesie, 2 celsa origjinal me letra te paguar ne nentor per 2 vite, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove.
Cmimi: 5500€

Support Ukraine