Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Mercedes-Benz C 220

€5,550
6 photos
Body: Sedan
Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Mercedes benz C class 220 cdi FACELIFT AVANTGARDE (150 kuqj/fuqi) viti 29/11/2006 model kambio automatike ne gjendje perfekte 10/10 ne cdo detaj si ne ate motorrike xhenerike dhe estetike e sapoardhur nga Zvicra
e PA PERDORUR ne Shqiperi dogana e paguar konsumi i ulet .Cdo servise te kryera ne kohe kilometra te certifikuara ne liber sherbimi 211300 mund ti verifikoni tek Mercedes Benz albania ,me kolaudim zvicre , OPTIONS :tapiceri lekure ,sensor parkimi para mbrapa , navi cd/mp3/aux,ngjyra zeze metallizzato,klima,2çelesa, pilot automatik limitator , disqet 16 me goma 90%,makine e perdorur nga merakli!

  • 068Show phone
  • Durres
  • 3 August 2022
Support Ukraine