Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz C 220

€5,550
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Mercedes benz C class 220 cdi FACELIFT AVANTGARDE (150 kuqj/fuqi) viti 29/11/2006 model kambio automatike ne gjendje perfekte 10/10 ne cdo detaj si ne ate motorrike xhenerike dhe estetike e sapoardhur nga Zvicra
e PA PERDORUR ne Shqiperi dogana e paguar konsumi i ulet .Cdo servise te kryera ne kohe kilometra te certifikuara ne liber sherbimi 211300 mund ti verifikoni tek Mercedes Benz albania ,me kolaudim zvicre , OPTIONS :tapiceri lekure ,sensor parkimi para mbrapa , navi cd/mp3/aux,ngjyra zeze metallizzato,klima,2çelesa, pilot automatik limitator , disqet 16 me goma 90%,makine e perdorur nga merakli!

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 3 Gusht 2022
Support Ukraine