Bookmark This

2005' Mercedes-Benz C 220

€4,600
Report This Ad!
  • 2005 Mercedes-Benz C 220 in Elbasan, Albania
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike, posedon perde origjinale ,goma te reja ,letra per nje vite ,me kondicioner makina, drita Xeno ,disqe Alumini ,tambure me ajer ,konsumi 6.5 litra kombinuar,ka 170 kuaj fuqi ,motor "Evo" eshte e gatshme per cdo lloj prove. 234,000 kilometra

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 9 October 2020