Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz C 220

€4,600
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Mercedes-Benz C 220 në Elbasan, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike, posedon perde origjinale ,goma te reja ,letra per nje vite ,me kondicioner makina, drita Xeno ,disqe Alumini ,tambure me ajer ,konsumi 6.5 litra kombinuar,ka 170 kuaj fuqi ,motor "Evo" eshte e gatshme per cdo lloj prove. 234,000 kilometra

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 9 Tetor 2020