Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz C 200

€8,800
6 photos
Body: Sedan
Age: 12 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHITET
C Class 200 Cdi Diesel
Blueefficinecy / Euro 5
Avangarde / 140 Hp
Sapo Ardhur nga Belgjika
Me Dogane te paguar
Viti prodhimit 11/2010
Kambio Automat ne gjendje perfekte pune
Motorr 200 Cdi Diesel ne gjendje perfekte pune dhe shum ekonomik
193.000 Km
Konsumi / Kombinim 4.8 Liter 100 Km
Kondicioner / Klima 2 zonale
Navi Cd dvd aux radio phone etj
Komando ne timon
Pilot Automat
Xhamat Elektrik + Xhamat e pasem te zi
Pasqyrat Elektronike + Registenc
Hapje / Mbyllje qendrore
Tapiceri gjys meshin gjys kamosh
Sendilje Elektronike levizese + Me ngrohje
Ngjyre e zeze perle me nuanca shum e paster pa asnje gervishtje
Sensore parkingu para dhe mbrapa
Feneret para Auto me lupa dhe regjister ulje ngritje
Frexha inteligjente
Sensore Shiu / Dritash
Disce 18 Amg Origjinal M.B
Goma 90% te reja
Makina te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte pune ( Vaj filtra Motorr + Kambio )
Ju Mirepresim
Cmimi : 8.800 Euro pak i Diskutueshem

Tirane / Kamez / Albania
Nderrime nuk Bejme

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 7 March 2023
Support Ukraine