Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz C 200

€8,800
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET
C Class 200 Cdi Diesel
Blueefficinecy / Euro 5
Avangarde / 140 Hp
Sapo Ardhur nga Belgjika
Me Dogane te paguar
Viti prodhimit 11/2010
Kambio Automat ne gjendje perfekte pune
Motorr 200 Cdi Diesel ne gjendje perfekte pune dhe shum ekonomik
193.000 Km
Konsumi / Kombinim 4.8 Liter 100 Km
Kondicioner / Klima 2 zonale
Navi Cd dvd aux radio phone etj
Komando ne timon
Pilot Automat
Xhamat Elektrik + Xhamat e pasem te zi
Pasqyrat Elektronike + Registenc
Hapje / Mbyllje qendrore
Tapiceri gjys meshin gjys kamosh
Sendilje Elektronike levizese + Me ngrohje
Ngjyre e zeze perle me nuanca shum e paster pa asnje gervishtje
Sensore parkingu para dhe mbrapa
Feneret para Auto me lupa dhe regjister ulje ngritje
Frexha inteligjente
Sensore Shiu / Dritash
Disce 18 Amg Origjinal M.B
Goma 90% te reja
Makina te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte pune ( Vaj filtra Motorr + Kambio )
Ju Mirepresim
Cmimi : 8.800 Euro pak i Diskutueshem

Tirane / Kamez / Albania
Nderrime nuk Bejme

Support Ukraine