2005' Mercedes-Benz C 200 photo #1
2005' Mercedes-Benz C 200 photo #2
2005' Mercedes-Benz C 200 photo #3
2005' Mercedes-Benz C 200 photo #4
2005' Mercedes-Benz C 200 photo #5
2005' Mercedes-Benz C 200 photo #6
6 photos

2005' Mercedes-Benz C 200

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€5,800
Published 3 June 2024ID: q5hJr2

Information from the owner

Age: 19 years
Mileage: 250000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2005' Mercedes-Benz C 200

Shitet
----- VETEM SHITET -----
-Merceds benz
-C200 kompresor
-Benzin+ gaz
-Viti 2006
-Automat
-290 mij km me te drejt kontrolli
-Fener bixxenon
-Frexo nizen mbas timonit
-Larje feneresh
-Tapiceri cop me sedilje me grofje + dhe me frurje
-Timon 3 + F1 ne timon
-Me limit shpejsie
-Navi i mall me blotuth aux mp3
-Sensor shiu dhe dritash
-Disqe kaprill+ goma te reja 95%
-Sensor parkimi
-Me xama te zijn meleje per 5 vjet
-Cmimi 5800€ i diskutueshem

Support Ukraine