2005' Mercedes-Benz C 200 photo #1
2005' Mercedes-Benz C 200 photo #2
2005' Mercedes-Benz C 200 photo #3
2005' Mercedes-Benz C 200 photo #4
2005' Mercedes-Benz C 200 photo #5
2005' Mercedes-Benz C 200 photo #6
6 foto

2005' Mercedes-Benz C 200

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,800
Publikuar 3 Qershor 2024ID: q5hJr2

Information from the owner

Mosha: 19 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2005' Mercedes-Benz C 200

Shitet
----- VETEM SHITET -----
-Merceds benz
-C200 kompresor
-Benzin+ gaz
-Viti 2006
-Automat
-290 mij km me te drejt kontrolli
-Fener bixxenon
-Frexo nizen mbas timonit
-Larje feneresh
-Tapiceri cop me sedilje me grofje + dhe me frurje
-Timon 3 + F1 ne timon
-Me limit shpejsie
-Navi i mall me blotuth aux mp3
-Sensor shiu dhe dritash
-Disqe kaprill+ goma te reja 95%
-Sensor parkimi
-Me xama te zijn meleje per 5 vjet
-Cmimi 5800€ i diskutueshem

Support Ukraine