Report This Ad!Rate This!Bookmark This

1995' Mercedes-Benz C 200

€1,700
6 photos
Age: 27 years
Mileage: 300000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shitet Benzi c200 motorr i thjesht. Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Letra per nje vit , kualidimi per dy vite. Xhama te zinj me license per 5 vite.

  • 069Show phone
  • Kukes
  • 17 September 2022
Support Ukraine