Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

1995' Mercedes-Benz C 200

€1,700
6 foto
Mosha: 27 vjet
Kilometrazhi: 300000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Benzi c200 motorr i thjesht. Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Letra per nje vit , kualidimi per dy vite. Xhama te zinj me license per 5 vite.

  • 069Tregoni telefonin
  • Kukës
  • 17 Shtator 2022
Support Ukraine