Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz C 180

€8,650
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet C Class AVANTGARDE, automat, 180 Benzine + gaz sapo ardhur nga Zvicra. Makina eshte ne gjendje teknike dhe estetike perfekte. Ka 213 000 km dhe liber sherbimesh. Dokumentat deri ne Dhjetor 2022 dhe kolaudimi deri ne Dhjetor 2023.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 21 September 2022
Support Ukraine