Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz C 180

€8,650
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet C Class AVANTGARDE, automat, 180 Benzine + gaz sapo ardhur nga Zvicra. Makina eshte ne gjendje teknike dhe estetike perfekte. Ka 213 000 km dhe liber sherbimesh. Dokumentat deri ne Dhjetor 2022 dhe kolaudimi deri ne Dhjetor 2023.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 21 Shtator 2022
Support Ukraine