2008' Mercedes-Benz C 180 photo #1
2008' Mercedes-Benz C 180 photo #2
2008' Mercedes-Benz C 180 photo #3
2008' Mercedes-Benz C 180 photo #4
2008' Mercedes-Benz C 180 photo #5
2008' Mercedes-Benz C 180 photo #6
6 photos

2008' Mercedes-Benz C 180

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€6,700
Published 10 May 2024ID: iuPplB

Information from the owner

Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2008' Mercedes-Benz C 180

Shitet Mercedes Benz C 180 Kompressor ⛽ Benzin/Gaz vit prodhim fund 2008,model Avantgarde,kambio Automatike 219000 km,impianti gazit montuar ne Gjermani makina eshte ne gjendje sh te mire xhenerike dhe motorrike me dogan te paguar gati per targa,Cmimi 6700 Euro i diskutushem

Support Ukraine