2008' Mercedes-Benz C 180 photo #1
2008' Mercedes-Benz C 180 photo #2
2008' Mercedes-Benz C 180 photo #3
2008' Mercedes-Benz C 180 photo #4
2008' Mercedes-Benz C 180 photo #5
2008' Mercedes-Benz C 180 photo #6
6 foto

2008' Mercedes-Benz C 180

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,700
Publikuar 10 Maj 2024ID: iuPplB

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2008' Mercedes-Benz C 180

Shitet Mercedes Benz C 180 Kompressor ⛽ Benzin/Gaz vit prodhim fund 2008,model Avantgarde,kambio Automatike 219000 km,impianti gazit montuar ne Gjermani makina eshte ne gjendje sh te mire xhenerike dhe motorrike me dogan te paguar gati per targa,Cmimi 6700 Euro i diskutushem

Support Ukraine