2006' Mercedes-Benz C 180 photo #1
2006' Mercedes-Benz C 180 photo #2
2006' Mercedes-Benz C 180 photo #3
2006' Mercedes-Benz C 180 photo #4
2006' Mercedes-Benz C 180 photo #5
2006' Mercedes-Benz C 180 photo #6
6 photos

2006' Mercedes-Benz C 180

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€4,450
Published 16 May 2024ID: bfIxuA

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 18 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2006' Mercedes-Benz C 180

C 180 BENZIN 2006 SUPER GJENDJE
CMIMI: 4.450€ 🔥OKAZION🔥
TEL: 0693087588
GERMAN EDITION🇩🇪
240.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
NAVI I MADH
1.8 BENZIN
KOMPRESOR
BEHET 100% ME GAZ
VITI 2006
SENSOR PARKIMI
KAMBIO AUTOMATIKE
SEDILJE ME NGROHJE+ELEKTRIKE
NGJYRA GRI
GOMAT TE MIRA
PASQYRAT ME MBYLLJE
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
ME DOGAN TE PAGUAR
KONDICIONER/KLIMA
TAPICERIA SHUM E PASTER
SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE+ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIK
AIRBAG(SRS)
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH/AUX/SD CARD
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE
MAKINA NUK KA ASNJE GERVISHTJE JASHTE+BRENDA
ASNJE LLOJ PROBLEMI

Support Ukraine