2006' Mercedes-Benz C 180 photo #1
2006' Mercedes-Benz C 180 photo #2
2006' Mercedes-Benz C 180 photo #3
2006' Mercedes-Benz C 180 photo #4
2006' Mercedes-Benz C 180 photo #5
2006' Mercedes-Benz C 180 photo #6
6 foto

2006' Mercedes-Benz C 180

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,450
Publikuar 16 Maj 2024ID: bfIxuA

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2006' Mercedes-Benz C 180

C 180 BENZIN 2006 SUPER GJENDJE
CMIMI: 4.450€ 🔥OKAZION🔥
TEL: 0693087588
GERMAN EDITION🇩🇪
240.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
NAVI I MADH
1.8 BENZIN
KOMPRESOR
BEHET 100% ME GAZ
VITI 2006
SENSOR PARKIMI
KAMBIO AUTOMATIKE
SEDILJE ME NGROHJE+ELEKTRIKE
NGJYRA GRI
GOMAT TE MIRA
PASQYRAT ME MBYLLJE
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
ME DOGAN TE PAGUAR
KONDICIONER/KLIMA
TAPICERIA SHUM E PASTER
SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE+ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIK
AIRBAG(SRS)
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH/AUX/SD CARD
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE
MAKINA NUK KA ASNJE GERVISHTJE JASHTE+BRENDA
ASNJE LLOJ PROBLEMI

Support Ukraine