Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2004' Mercedes-Benz C 180

€4,700
2004' Mercedes-Benz C 180 photo #1
2004' Mercedes-Benz C 180 photo #2
2004' Mercedes-Benz C 180 photo #3
2004' Mercedes-Benz C 180 photo #4
2004' Mercedes-Benz C 180 photo #5
2004' Mercedes-Benz C 180 photo #6
6 photos
Age: 20 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

✅ c class 1.8 kompressor Avantgarde viti fund 2004/2005
✅224 mije km origjinale me te drejt kontrolli
✅ Benzine, motor ideal qe behet me gaz 100% duke nisur nga 450 euro
✅ kambio Automat
✅ Drita xenon/bixenon dhe fenere me larje
✅ Navigator,aux, dvd etj
✅ Sensor drite shiu etj
✅ Sendilje elektrike me ngrohje
✅ Pilot automatic, xhama te zinj
✅ Makina sapo ka erdhur nga gjermania 🇩🇪 🇩🇪 ne gjendje shum te mire motorike dhe estetike.km origjinale me te drejt kontrolli.e gatshme per cdo lloj prove.makina shoqerohet me fature tvsh . Dogana e paguar gati per targim. Cmimi i diskutushem.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 26 March 2024
Support Ukraine