2004' Mercedes-Benz C 180 photo #1
2004' Mercedes-Benz C 180 photo #2
2004' Mercedes-Benz C 180 photo #3
2004' Mercedes-Benz C 180 photo #4
2004' Mercedes-Benz C 180 photo #5
2004' Mercedes-Benz C 180 photo #6
6 foto

2004' Mercedes-Benz C 180

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,700
Publikuar 26 Mars 2024ID: SQqq7u

Information from the owner

Mosha: 20 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2004' Mercedes-Benz C 180

âś… c class 1.8 kompressor Avantgarde viti fund 2004/2005
âś…224 mije km origjinale me te drejt kontrolli
âś… Benzine, motor ideal qe behet me gaz 100% duke nisur nga 450 euro
âś… kambio Automat
âś… Drita xenon/bixenon dhe fenere me larje
âś… Navigator,aux, dvd etj
âś… Sensor drite shiu etj
âś… Sendilje elektrike me ngrohje
âś… Pilot automatic, xhama te zinj
✅ Makina sapo ka erdhur nga gjermania 🇩🇪 🇩🇪 ne gjendje shum te mire motorike dhe estetike.km origjinale me te drejt kontrolli.e gatshme per cdo lloj prove.makina shoqerohet me fature tvsh . Dogana e paguar gati per targim. Cmimi i diskutushem.

Support Ukraine