2013' Mercedes-Benz B 250 photo #1
2013' Mercedes-Benz B 250 photo #2
2013' Mercedes-Benz B 250 photo #3
2013' Mercedes-Benz B 250 photo #4
2013' Mercedes-Benz B 250 photo #5
2013' Mercedes-Benz B 250 photo #6
6 photos

2013' Mercedes-Benz B 250

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€10,500
Published 6 May 2024ID: QGSGGd

Information from the owner

Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2013' Mercedes-Benz B 250

Mercedes Benz B class 250 benzin 200 mij km
SUPER FULL OPTIONS 4MATIC viti fund 2013 //AMG paket
2.0 cc Distronic+ kamio automatik steptronic marsha f1 +/- ne timon disqe 17 goma te reja bagazhi hapet mbyllet me buton serdile me ngrohje para dhe mbrapa tavan panoramic sensor parkimi para mbrapa kamer parkimi klima fener full led intelligent light system kthehen sipas drejtimit te timonit stopa led timon me ngrohje me dridhje kur kalon ne vizat e bardha me vetfrenim pasqyra me trekendesha sinjalizues bokse haman AUX MP3 e shum opsione te tj
Makina eshte ne super giendje si e re shume e paster dhe full opsion Cmimi i diskutueshem

Support Ukraine