2013' Mercedes-Benz B 250 photo #1
2013' Mercedes-Benz B 250 photo #2
2013' Mercedes-Benz B 250 photo #3
2013' Mercedes-Benz B 250 photo #4
2013' Mercedes-Benz B 250 photo #5
2013' Mercedes-Benz B 250 photo #6
6 foto

2013' Mercedes-Benz B 250

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,500
Publikuar 6 Maj 2024ID: QGSGGd
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2013' Mercedes-Benz B 250

Mercedes Benz B class 250 benzin 200 mij km
SUPER FULL OPTIONS 4MATIC viti fund 2013 //AMG paket
2.0 cc Distronic+ kamio automatik steptronic marsha f1 +/- ne timon disqe 17 goma te reja bagazhi hapet mbyllet me buton serdile me ngrohje para dhe mbrapa tavan panoramic sensor parkimi para mbrapa kamer parkimi klima fener full led intelligent light system kthehen sipas drejtimit te timonit stopa led timon me ngrohje me dridhje kur kalon ne vizat e bardha me vetfrenim pasqyra me trekendesha sinjalizues bokse haman AUX MP3 e shum opsione te tj
Makina eshte ne super giendje si e re shume e paster dhe full opsion Cmimi i diskutueshem

Support Ukraine