Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Mercedes-Benz B 250

€12,800
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 130000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Mercedes B250
Forca mottorrike 》 2.0
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Benzine
Viti i prodhimit 》 2013
Cmimi 》 12.800

Pershkrimi 》Mercedes B250 Full Options viti 2013 me 138.000 kilometra. Makina eshte e targuar dhe me letra te prera. Sherbimet e bera dhe ana vizuale perfekte, shume ekonomik. Panoramike, sedilje elektrike me ngrohje dhe memorie, blind spot assist, distronic, sallon lekure, eco system, klima bizonale, fenere led, navi i madh, etj...

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 16 February 2023
Support Ukraine