Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Mercedes-Benz B 250

€12,800
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mercedes B250
Forca mottorrike 》 2.0
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Benzine
Viti i prodhimit 》 2013
Cmimi 》 12.800

Pershkrimi 》Mercedes B250 Full Options viti 2013 me 138.000 kilometra. Makina eshte e targuar dhe me letra te prera. Sherbimet e bera dhe ana vizuale perfekte, shume ekonomik. Panoramike, sedilje elektrike me ngrohje dhe memorie, blind spot assist, distronic, sallon lekure, eco system, klima bizonale, fenere led, navi i madh, etj...

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 16 Shkurt 2023
Support Ukraine