Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz B 180

€5,900
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Mercedes Benz B180CDI e sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2010-194 Mije KM Origjinale me Liber sherbimi Garanci per Km!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Sendile Me ngrohje Sensore parkimi Para-Mbrapa origjinal nga Fabrika Navigator AUX Drita Automatike Pilot Automatik(Cruise Control) sensore shiu disqe alumini Origjinale me 4Goma 80% te Clima tronic Digitale bi zona (funksionale)ABS ESP (sistem antirreshkitjes)
AUTO ''BEU''

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 4 March 2023
Support Ukraine