Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz B 180

€5,900
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Mercedes Benz B180CDI e sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2010-194 Mije KM Origjinale me Liber sherbimi Garanci per Km!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Sendile Me ngrohje Sensore parkimi Para-Mbrapa origjinal nga Fabrika Navigator AUX Drita Automatike Pilot Automatik(Cruise Control) sensore shiu disqe alumini Origjinale me 4Goma 80% te Clima tronic Digitale bi zona (funksionale)ABS ESP (sistem antirreshkitjes)
AUTO ''BEU''

Support Ukraine