Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Mercedes-Benz B 180

€3,600
6 photos
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet/B -180 CDI,me Dogane te paguar.Benzi ndodhet brenda ne qytetin e Fierit, targuar per her te pare ne Itali ne Nentor 2007, gje e cila pasqyrohet ne certifikaten origjinale te mjetit qe po ju paraqesim dhe ne foto.Mjeti eshte ngjyre “Gri”! Mjeti eshte privat dhe qendron i mbyllur ne garaxh. Dokumentat jane te perkthyera dhe te noterizuara.Mjeti eshte i gateshem per tu targuar . Makina ka 179854km te cilat verifikohen direkt ne programin “Revision auto”, ndaj po ju perqesim mjetin me targat e huaja!

  • 068Show phone
  • Fier
  • 1 April 2022