Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz B 180

€3,600
6 foto
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet/B -180 CDI,me Dogane te paguar.Benzi ndodhet brenda ne qytetin e Fierit, targuar per her te pare ne Itali ne Nentor 2007, gje e cila pasqyrohet ne certifikaten origjinale te mjetit qe po ju paraqesim dhe ne foto.Mjeti eshte ngjyre “Gri”! Mjeti eshte privat dhe qendron i mbyllur ne garaxh. Dokumentat jane te perkthyera dhe te noterizuara.Mjeti eshte i gateshem per tu targuar . Makina ka 179854km te cilat verifikohen direkt ne programin “Revision auto”, ndaj po ju perqesim mjetin me targat e huaja!

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 1 Prill 2022
Support Ukraine