Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Mercedes-Benz B 180

€4,500
2006' Mercedes-Benz B 180 photo #1
2006' Mercedes-Benz B 180 photo #2
2006' Mercedes-Benz B 180 photo #3
2006' Mercedes-Benz B 180 photo #4
4 photos
Age: 17 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shes Mercedes B Klas. Është në gjendje shumë të mirë mekanike dhe motorrike. Sensorë parkimi, sedilje me ngrohje, kondicioner, sensor shiu, sensor drite, bluetooth Parrot, komanda në timon, 2 çelësa origjinalë, kolaudimi Tetor 2024 etj. Km 211.000. Çmimi i diskutueshëm.

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 18 September 2023
Support Ukraine