Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz B 180

€4,500
2006' Mercedes-Benz B 180 photo #1
2006' Mercedes-Benz B 180 photo #2
2006' Mercedes-Benz B 180 photo #3
2006' Mercedes-Benz B 180 photo #4
4 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shes Mercedes B Klas. Është në gjendje shumë të mirë mekanike dhe motorrike. Sensorë parkimi, sedilje me ngrohje, kondicioner, sensor shiu, sensor drite, bluetooth Parrot, komanda në timon, 2 çelësa origjinalë, kolaudimi Tetor 2024 etj. Km 211.000. Çmimi i diskutueshëm.

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 18 Shtator 2023
Support Ukraine