Bookmark This

2006' Mercedes-Benz B 180

€3,500
Report This Ad!
  • 2006 Mercedes-Benz B 180 in Kukes, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 25000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet B CLASS 200 nafte me dokumenta te rregullta deri ne prill 2021. Makina eshte ne gjendje shum te mire xhenerike motorrike si dhe estetike. Makina shitet per arsye mos perdorimi. Makina esht prodhim i 2006, automatik,srs,abs,tiptronic, sensile lekure, disqe alomini, goma te reja, hapje dhe mbyllje me pult, celsi me thithje. Cmimi i diskutushem Per me shum info tel.0685059311

  • 068Show phone
  • Kukes
  • 19 August 2020