Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz B 180

€3,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Mercedes-Benz B 180 në Kukës, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet B CLASS 200 nafte me dokumenta te rregullta deri ne prill 2021. Makina eshte ne gjendje shum te mire xhenerike motorrike si dhe estetike. Makina shitet per arsye mos perdorimi. Makina esht prodhim i 2006, automatik,srs,abs,tiptronic, sensile lekure, disqe alomini, goma te reja, hapje dhe mbyllje me pult, celsi me thithje. Cmimi i diskutushem Per me shum info tel.0685059311

  • 068Tregoni telefonin
  • Kukës
  • 19 Gusht 2020