Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz B 170

€4,200
2008' Mercedes-Benz B 170 photo #1
2008' Mercedes-Benz B 170 photo #2
2008' Mercedes-Benz B 170 photo #3
2008' Mercedes-Benz B 170 photo #4
2008' Mercedes-Benz B 170 photo #5
2008' Mercedes-Benz B 170 photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet Mercedes B-Class viti 2008
Manuale
1.7 Benzine Shume ekonomike
Behet edhe 100% me gaz
235 mije KM
E sapo erdhur nga Zvicra dhe me letra dhe vaj filtra te sapo bera.
Me 8 Goma 4Vere dhe 4 Dimri Makina eshte shume e mbajtur si nga ana estetike ashtu dhe nga motori e xhenerike! Goma te reja me disqe te reja 215/45/17
Cmimi pak i diskutueshem vetem nga afer

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 28 August 2023
Support Ukraine