Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz B 170

€4,200
2008' Mercedes-Benz B 170 photo #1
2008' Mercedes-Benz B 170 photo #2
2008' Mercedes-Benz B 170 photo #3
2008' Mercedes-Benz B 170 photo #4
2008' Mercedes-Benz B 170 photo #5
2008' Mercedes-Benz B 170 photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj më parë
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Mercedes B-Class viti 2008
Manuale
1.7 Benzine Shume ekonomike
Behet edhe 100% me gaz
235 mije KM
E sapo erdhur nga Zvicra dhe me letra dhe vaj filtra te sapo bera.
Me 8 Goma 4Vere dhe 4 Dimri Makina eshte shume e mbajtur si nga ana estetike ashtu dhe nga motori e xhenerike! Goma te reja me disqe te reja 215/45/17
Cmimi pak i diskutueshem vetem nga afer

Support Ukraine