Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz A 200

€5,400
2010' Mercedes-Benz A 200 photo #1
2010' Mercedes-Benz A 200 photo #2
2010' Mercedes-Benz A 200 photo #3
2010' Mercedes-Benz A 200 photo #4
2010' Mercedes-Benz A 200 photo #5
2010' Mercedes-Benz A 200 photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Mercedes-Benz A classe
Modeli A 200 CDI
Kilometrat 205.000
Kambio automatike
Ngjyra e zeze, pa asnje gervishtje
Sallon gjysem lekure shume i paster
Sensore parkimi para dhe pas
Limitator shpejtesie
Navi, CD, Bloetooth, AUX
Butona ne timon
Pasqyra me palosje elektrike
Disqe 16’ me goma ne gjendje te mire
Makina eshte shume e ruajtur dhe e mbajtur mire
Te drejte kontrolli dhe prove
E sapoardhur me dogane te paguar
Cmimi i diskutueshem
Me nderrim ka cmim tjeter

  • 069Show phone
  • Shkoder
  • 7 September 2023
Support Ukraine